Ekonomika

Už znáte americkou hypotéku? Pokud ne, je čas se s ní seznámit!

Získat úvěr v bance je pro mnoho lidí nedosažitelný cíl. Splnit všechny podmínky pro schválení není snadné a proto je tu unikátní možnost nebankovní půjčky.

Už znáte americkou hypotéku? Pokud ne, je čas se s ní seznámit!

Přišli jste do banky s žádostí o úvěr, ale oni vás obratem poslali domů a odmítli, protože jste nesplnili některou z jejich podmínek? To je běžný scénář, který zná nemálo z nás. Splnit všechny podmínky, které si banky dávají je pro spousty lidí stále nedosažitelný cíl, v dnešní době určitě není snadné začít s podnikáním a svým vlastním životem. Peníze jsou zapotřebí a lidé dělají pro to, aby je získali nejrůznější věci. Nemusíte se obávat, i když vám banka řekne jednoznačně ne! Je i jiný způsob díky, kterému si můžete začít plnit své sny.

suitcase-full-of-money-1239895

Nebankovní produkt s jasnými pravidly

Nebankovní americká hypotéka znamená pro spousty obyčejných lidí obrovskou spásu. Její podmínky nejsou tak nesplnitelné jako tomu bývá v bance, nemusíte se však obávat, že byste o to více spláceli, právě naopak. Splátky se obvykle rovnají těm, které vám vypočítá i banka, mnohdy však můžete i značně ušetřit. Nejlepší na tom je, že podmínky jsou vlastně jen dvě, a protože existuje více typů tohoto nebankovního úvěru, u některých platí pouze jeden. Ten je společný. Žadatel se musí zaručit nemovitostí. U některých typů pak nemusíte mít ani v pořádku bankovní registr, u některých se na něj bere zřetel, ale ani to neznamená automaticky konec.

Pokud nesplňujete podmínku čistého registru, může za vás tuto podmínku splnit váš spolužadatel. Tím může být v podstatě kdokoliv, kdo je vám blízký. Nehraje se na rodinnou příslušnost.

business-book-and-glasses-1-1241387

Jak je to se splátkami

Co se týče výše úvěru, ten může být poskytnut až do sedmdesáti procent hodnoty nemovitosti, kterou se zaručíte. Splácet pak můžete klidně i třicet let, délka splácení se pak vypočítává a odvíjí zpravidla od věku žadatele. Úroky jsou v tomto případě skutečně nízké, obvykle se dají srovnat s úroky v bance, někdy však můžete narazit i na lepší a mnohem přijatelnější podmínky. Nemusíte se řídit ani nastavenými splátkami, pokud se vám tato možnost naskytne, je možné produkt splatit dříve a to jen podle vašich vlastních možností. Řídíte si to tak sami a nikdo po vás nebude chtít už nic navíc.

Tento populární nebankovní produkt už zachránil mnohé. Další můžete být i vy!