Elektro

Mám ráda elektro věci

Tak schválně. Kolik doma věcí máte věcí typu elektro? Myslím, že určitě hodně. A podle mého názoru to ani nejde spočítat. Já sama toho mám opravdu doma mnoho, že bych to opravdu asi ani nespočítala. Nejvíce používám samozřejmě mobil. Taky dále je to počítač, notebook a taky hlavně televize. A právě televizi pouštím hlavně večer. Večer se dívám na filmy a různé seriály. Ale televizi mám puštěnou i přes den je to jediná technika, která mi dělá společnost, nemám totiž doma ráda ticho, takže televize je opravdu dobrý společník. Nicméně ale technické věci taky potřebuji zvláštní údržbu. Takže například televize. A jednou se mi stalo, že mi přestala jít. A já jako analfabet v technice jsem nevěděla, co se s tím stalo. Musela jsem se podívat zvenku na anténu, to je taky pro mě velká záhada. Anténa.

Elektro je má neřest.

Jak to vůbec může fungovat. A proč vůbec antény musí být? Nevěděla jsem, že někdo ještě nevymyslel nějakou techniku, myslím televizi, která nepotřebuje anténu. Bohužel ale je to tak. Takže se s tím musím smířit. Taky kolikrát se mi stalo, že mi televize úplně přestala jít a vymazaly se mi tam všechny programy. Byla jsem z toho opravdu nešťastná.

Elektro beru jako klasiku.

Nicméně se ale život bez televize nedokážu představit. Podle mě to opravdu skvělý a perfektní vynález, jak zahnat nudu. Navíc taky tím myslím mobil. Mobil už bych taky nebyla schopná dát pryč. Pro mě je to taky velký technický vynález, přes který se můžeme spojit s našimi nejbližšími a rodinou. Nedokážu si představit, že bych se nemohla nějak spojit s rodinou. Vemte si, kdyby nebyla technika a museli byste si psát jen dopisy, které trvají dlouho, než se dostanou k majiteli. Mail je rychlý a lepší a ekologičtější. Takže já osobně jsem za techniku velmi ráda. A vy byste se nějak obešli úplně bez elektra nebo něčeho podobného? Myslím, že mnoho lidí ne.