Podnikání

Inzerce práce na internetu

Už jste zkusili snad všechno a pořád jste nepochodili a nenašli jste zaměstnání ušité na vaši míru? Inzerce práce zdarma přes internet, přes náš portál, poradí. Bylo by dobré, kdybyste si sami udělali názor a podívali se na celkovou nabídku našich internetových stránek, jak je to všechno vyřešené a jak je to všechno vymyšlené. Uvidíte, že zde najdete mnohem více, než byste třeba čekali. Mimo pracovní nabídky, zde najdete například informace o různých brigádách, jak můžete napsat váš životopis, co dělat při výpovědi, jakým způsobem se připravit a na co se zaměřit při pracovním pohovoru, jak hledat vůbec celkově zaměstnání a brigádu, pokud vám je 50 let, tak jistě máte třeba problém s tím, že vás nikdo nechce zaměstnat a my vám poradíme, jak na takové problémy s tím, že někteří třeba nedostali výplatu.

bussinesman

Poradíme vám, jak se s tím vypořádat, na co všechno máte nárok a do kdy vám musí zaměstnavatel výplatu vyplatit, nebo poruší zákoník práce. Další velmi diskutovanou problematikou je diskriminace, kdy se diskriminují ženy na mateřské, lidé po padesátce, romští spoluobčané a další.

tým

Nemáte výplatu?

Jste ve svém zaměstnání nějakou dobu, ale pak přišel prostě den, kdy někomu z vás nebo pouze vám nepřišla výplata? Jak se takové situaci zachovat a na co všechno máte právo, tak to se dozvíte právě teď. Je to velmi nepříjemné, když nedostanete výplatu k různému dni v měsíci, jak máte ve smlouvě sjednané. Máte naplánované platby, nájemné, pojistky a podobně a bohužel to prostě nemáte z čeho zaplatit. Jen se ztrácí důvěra v zaměstnavatele. Jsou zde důvody, proč by to nešlo. Zaměstnavatel je v insolvenci, zaměstnavatel nechce zaplatit – často se to řeší žalobou. Pokud už delší dobu přemýšlíte o tom, že měníte zaměstnání, tak tohle je nejlepší šance pro vás. Pokud opustíte zaměstnání v důsledku toho, že vám nebyla vyplacena mzda, tak máte pak právo na to, abyste dostali dvou měsíční náhradu mzdy.