Životní styl

Zdravý styl

Mít skvělý životní styl je docela složité. Hlavně v dnešní době. Protože v dnešní době je takových jídel, že nejsou zrovna zdravé a když k tomu přidám zrychlenou dobu a samý spěch a taky mnoho stresu, ta to není zrovna úplně ideální vztah, že ano? Tak například pizza a takové ty klasické fastfoody. Přiznejte se, kdo nemá rád fastfoody? Já si myslím, že je asi hodně lidí, kteří právě miluji fastfoody. On se říká vlastně, že co je tučné, tak je velmi dobré, ale co nás životní styl? A já s tím musím souhlasit. Mám vystudovanou kuchařskou číšnickou školu, takže vím, že chuť k jídlu dodává tuk a mastné.

Děti se učí od nás.

Mnoho lidí si myslí, že právě chuť jídlu dodává cukr nebo sůl. Ale není to tak, protože jídlu dodává opravdu tuk. Takže si vezměte, že pokud jíte hlavně chutně, tak to většinou není takové, jak by to být mělo. Mělo by to být totiž hlavně vyvážené a zdravé. Protože životní styl je hlavně o jídle. Já jsem si řekla, že já svůj životní styl budu muset změnit. Protože jsem bohužel za poslední dva roky nabrala patnáct kilo.

I relax je důležitý.

A vůbec se mi to nelíbí. Jsem totiž zvyklá být štíhlejší. Jenomže pokud se nebudu pravidelně a dost hýbat a jíst více zdravěji, tak je logické, že ta kila dolů nepůjdou. A tak jsem si řekla, že teď anebo nikdy. A tak jsem ze dne na den změnila svůj životní styl. Oblíbila jsem si běhání a jízdu na kole a musím říct, že po měsíci pravidelného trénování jsem se do toho sportu a nového životního stylu tak ponořila, že mě to baví. Už jsi bez sportu a zdravého pohybu nedokážu představit svůj život. Myslím si, že sport a zdravý životní styl je docela návykový. Jinak si to totiž nedokážu představit, jak by mě to mohlo bavit. Říkám si, že tento nový módní styl mi vydrží opravdu dlouho. Budu se snažit, protože jsem si uvědomila, že pokud žiji zdravě, tak se i lépe cítím. Opravdu je to všechno o zdravém životním stylu.