Podnikání

Zabraňte poškození mobilu

Většina chytrých mobilních telefonů je známo svou křehkostí, a proto nám může vlivem nárazu prasknout sklo. Naštěstí je tu možnost výměny.

Zabraňte poškození mobilu

Vlhko a prach jsou nepříteli

Mobilní telefon běžné nosíme každý den stále u sebe a stále je používáme, přičemž u kvalitních výrobců se rozhodně nemusíme bát jejich kvality, takže nám můžou sloužit spoustu let. Tyto zařízení jdou bleskově dopředu, a proto je mnoho uživatelů vymění časem za nové modernější. Aby Vám po tuto dobu zařízení vydrželo, také je dobré dodržovat pár věcí. Jako první je na místě se vyhýbat nevhodnému prostředí.

mobil Samsun

Škodlivý je prach, který není vhodný třeba pro reproduktor a může také způsobit vodivost vnitřních součástek, což může být pro zařízení fatální. Jestliže nemáte vodotěsný mobil, tak se vyhýbejte i vlhkosti, protože i utopený mobil většinou končí špatně. Dále musíme dávat pozor na mechanické poškození, kdy nejohroženější je displej se sklem. Jeho poškození můžeme zabránit dostatečnou ochranou a to tak, že si na něj koupíme vhodné pouzdro a ochranné sklo. Kromě displeje se totiž můžou poškodit i vnitřní komponenty.

Nové sklo

Na nový telefon si dáváme pozor a střežíme ho jako oko v hlavě, protože z něj máme radost a stojí dost peněz. Ovšem i při velké opatrnosti se může stát, že nám upadne. Záleží na několika faktorech, jestli byl mobil v krytu a v jakém, z jaké výšky spadl a tak dále. V lepším případě se mu nic nestane, nebo zůstane od tohoto pádu škrábanec. V tom horší dojde k poškození, přičemž nejčastěji to odnese sklo a případně i displej.

prasklé sklo

Abychom nemuseli kupovat za spoustu peněz zařízení nové, tak je tu možnost výměny skla Samsung Galaxy S8. I když zařízení s prasklým sklem vypadá hrozně, tak profesionálové jej spraví a zařízení bude zase jako úplně nové. Servis požívá pouze originální díly, takže můžeme mít jistotu, že bude perfektně pasovat a fungovat. Výměna něco stojí, ale nový mobil je o dost dražší, takže se to stále vyplatí. Firma se postará o výměnu několika dalších součástek, které jsou potřeba často opravit.