Zkratku v nadpisu snad ani netřeba vysvětlovat. Je jasná již z perexu. A každý ji zná.

Nuže, nyní přímo k věci. Jistě se vám již stalo, že jste poslouchali hudební videoklip a zalíbil se vám. Takže si ho pouštíte a pouštíte a hups, najednou na YT není a není ho možno dohledat. Zmizel i z vaší historie a jen prázdný rámeček hlásí, že byl odstraněn. Většinou tím, kdo ho tam vložil. Nemá smysl polemizovat o tom, zda je to pravda, nebo tam nahoře sedí někdo, kdo je za to placen hříšnými penězi, nebo snad veden politickým či jiným přesvědčením tyto klipy maže. Tvrdě a nekompromisně. Nu, nebudeme se v tom dále piplat.

hudební kli

Nyní jen litujete, že nelze tyto klipy stáhnout do svého stroje a uložit si je na svůj disk. Že jste to už zkoušeli? A nejde to? Aha, vámi vybraný software nefungoval. No to je pochopitelné, jakmile roboti pracující pro YT kanál nějaký „stahovací soft“ zjistí, ihned provedou předělávku obrany, a tak takový software zničí, nebo správněji, udělají jej nefunkčním. Je zde stále ta výmluva na autorská práva, která však u mnohých skladeb již dávno nejsou, nebo se o ně nikdo nestará.

Ale to opět není naše záležitost. Pokud jste si tedy stáhli onen software na stahování videí, doporučuji projet to antivirem a dalšími programy, protože kdo ví, co jste si to vlastně instalovali. Tomuto softu se říká downloader a většina z nich pochází z neznámých zdrojů, takže pozor na ně.

Vy si nic neinstalujte, netahejte si do stroje kde co a raději použijte youtube downloader mp4. Ten si nemusíte stahovat, ten tu prostě je a udělá za vás a další soft to, co potřebujete, a to bez instalace do vašeho počítače.

koncert

Co je to downloader již z textu článku víme a YT také. Takže zbývá vysvětlit to mp4. To je kontejner, ve kterém je uloženo video a zvuk, a to je to, co chcete stáhnou k sobě na pevný disk. Takže to zkuste a uvidíte, že to půjde.