Nezařazené

Z jakých únikových her si můžete vybírat?

Krása únikových her spočívá především v tom, že strávíte aktivní čas s lidmi, které máte rádi. Budete muset spolupracovat a něco nového se naučíte, ale zároveň i pobavíte. A co je nejlepší? Vůbec nezáleží na tom, kolik vám je. Hry jsou určeny pro děti i dospělé, přátele, rodiny i teambuilding. Podívejme se na to, jaká témata se během posledních let stala nejvyhledávanější.
vesmírný únik

Přeneste se do minulosti

V nabídce najdete nespočet nejrůznějších témat, ze kterých si můžete volit. Možností je nespočet a záleží čistě na vás, co si vyberete. Cestování časem je velmi oblíbené. Na chvilku si tak můžete vyzkoušet prostředí starého Egypta, ale také tajemství z dob Karla IV. Získáte nové vědomosti, ověříte si znalosti z hodin historie a zažijete nečekané dobrodružství.
únikový východ

Pro fanoušky nadpřirozena

Escape game s nádechem tajemna či nadpřirozena nadchne nejen fandy do hororů. Chcete-li sobě či svým přátelům dopřát ten správný adrenalin, pusťte se s nimi do hledání duchů a odhalte hrůzná tajemství rodiny, která nečekaně zmizela. V této oblasti najdete i varianty, které se odehrávají v úplné tmě a musíte se tam ještě více spolehnout jeden na druhého.

Inspirace počítačovými hrami

Chtěli jste se někdy přesunout do PC game, kterou jste hráli? Dnes už to není nic složitého. Únikovky jsou skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet být tajným agentem, vězněm snažícím se uprchnout nebo vojákem ve válce. Zde je úkol samozřejmě jasný, a to je dostat se ven! Ale koneckonců, to je hlavním cílem všech únikovek, do kterých se dostanete.

Atmosféra je to hlavní

Až budete vybírat konkrétní místo a společnost, která program vytvořila, podívejte se na recenze. Zajisté je už někdo navštívil a bude vám schopen nastínit, zda je příběh dobře vytvořený a zda to stojí za to. Většina z nich ovšem investuje spoustu času i peněz do toho, aby vám nabídli to nejlepší. Nenechte se proto zastrašit a pusťte se do řešení těch největších záhad.