Produkty

Květináče z betonu


Beton řadíme mezi velmi pevné materiály, který má v přírodě slušnou životnost. Můžeme si z než vyrobit květináče, nebo si je rovnou koupit a požívat.

Květináče z betonu

Vlastní výroba

Beton můžeme vidět všude kolem sebe, protože je to zadní stavební materiál, který se využívá na každém kroku. Má totiž skvělou vlastnost v tom, že nejdříve je hezky továrny a můžeme jej lít do bednění, a naopak po ztvrdnutí je pevný jako skále, což právě zajišťuje, že třeba na mostu může jezdit jedno auto za druhým. U těchto staveb se také využívají železné pruty, z kterých se třeba svaří hustý tvar, a to se žaluje betonem, protože výsledné vlastnosti jsou mnohem lepší.

moderní květináč

I jsme se teď bavili spíše o stavebnictví, tak vyžití je mnohem širší, protože se používá i k výrobě ozdob a praktických věcí. My sami si můžeme nějaký hezký prvek z tohoto materiálu a třeba květináč. Jestliže se Vám nechce míchat beton klasicky, tak to ničemu nevadí, protože se prodává směs, jenž stačí smíchat s vodou. Napoprvé nemusíme vyrábět vlastní tvar, protože stačí, když beton nalijeme mezi jeden větší okrasný květináč a druhý obyčejný menší, který nám udělá otvor pro zasazení rostliny.

Nákup hotového výrobku

Výroba jistě potěší lidi, kteří rádi kreativně tvoří, ovšem můžeme se koupit již hotový betonový květináč, což je bez práce, protože se o jeho výrobu posteli profesionálové, což poznáme i na nádherném designu, přičemž rozhoduje zde naprosto každý detail. Nejedná se tedy o surový kus betonu, protože na něj ještě dávají několik vrstev povrchové úpravy, aby byla zajištěna opravdu dlouhá životnost a výrobek si uchoval stále svůj hezký vzhled. Betonové květináče mají řadu provedení, takže záleží na tom, co se Vám líbí.

květina v květináči

Pro výsadbu rostlin jsou ideální, protože se tu pracuje s kombinací člověkem vytvořeného květináče z betonu, což je poměrně masivní materiál, který tvoří celek s rostlinami, o kterých můžeme mluvit jako o takovém opaku betonu. Tento celek si můžete dát třeba domů a obdivovat jej, protože pohled na něj je opravdu nádherný. Takový květináč je dražší než plastový, ale každý kus je originál a má v sobě ducha uměleckého díla.