Podnikání

Když se rozhodnete erotickou masáž někomu darovat

Erotická masáž jako dárek

Co by měl obdarovaný vědět – přemýšlíte obdarovat někoho blízkého tímto neobvyklým způsobem – erotickou masáží Matahari salon? Dotyčný by měl být informován o tom, co erotické masáže obnáší. Je to masérský úkon, nikoli pohlavní styk, masérka se zaměřuje na jakákoli místa na těle klienta tak, jak si to přeje, ale doteky ze strany klienta nejsou přípustné. Masérka se mu plně věnuje tak, aby dosáhl sexuálního vzrušení a třeba i vícečetného orgasmu, ale zároveň i uvolnění psychických a tělesných blokád. Součástí procedur mohou být i lávové kameny a kromě masáže penisu i masáž celým masérčiným obnaženým tělem.

ženské poprsí

Vzrušující už je pouhé pomyšlení – ačkoli nejde o pohlavní styk, vzrušující je už jen samotná představa, že budete mít v těsné blízkosti krásnou dívku s hebkou pokožkou, něžnou a laskavou, která v tu chvíli bude „patřit“ jen vám. Bude vás laskat, hladit, dráždit na vašich erotogenních zónách, může s vámi konverzovat, anebo můžete být oba v naprosté tichosti a užívat si přítomného okamžiku.

krásná dívka

Stydíte se? Pak si uvědomte, že v tom nejste sami. Dívka, která se vám bude věnovat třeba několik hodin, vás nikdy neviděla a ačkoli je to profesionálka, každý klient je pro ni nový, výjimečný, jedinečný a ke každému přistupuje individuálně. A co vám můžeme doporučit: Zachovat si svou pravou tvář a chovat se spontánně a přirozeně. Nic nepředstírejte, přestaňte v hlavě řešit vaše problémy, a pouze si užívejte uvolnění a slast.

Vyberte si techniku – obdarovaný má možnost vybrat si více způsobů navození rozkoše, nejde jen o masáž penisu, ale je tu celá řada technik, s nimiž by se měl dotyčný alespoň teoreticky seznámit. Měl by vědět, že může využít masáže prostaty, tance na klíně (lap dance) anebo třeba footjob. Exstují také masáže pro milenecké páry a samozřejmě i masáže pro opačné pohlaví, obdarovanou tedy může být i žena.