Potřebujete zhubnout, drželi jste navíc tolik diet, že už nevíte, jakou si vybrat? Pojďte se s námi poradit, a také si něco nového pročíst! Muži nebo ženy, to je v celku jedno. Každý z nás se jedou ve svém životě snažil zhubnout, anebo naopak a to přibrat. Pro některé jedince je to jako noční můra, když každé ráno stojí před zrcadlem a marně si tak lámou hlavu co s tím už dělat. Můžou vám nebo také nemusí, pomoci různí výživoví poradci, kteří však mohou udělat naprosto opačný efekt. Pokud jste se však do dnešního dne nesetkali s pojem, jakým je také ketonová dieta bmikalkulacka.cz, tak je tedy na čase, abychom vám to právě my objasnili.

ovoce

Naše tělo je velice chytré a jakmile nedostane najíst, tak si ukládá své zásoby na horší časy, proto lidé, kteří si tak myslí, že drastickou dietou zhubnout, mohou mít později problém shodit třeba to stejné množství, které shodili nebo jednou takové. Ketonová dieta je tedy nízkosacharidová dieta, která si klade za cíl hubnutí jako každá dieta. V této dietě budete navíc mít vyšší množství tuků. Díky nízkému příjmu sacharidů, tak přivedete své tělo do ketózy. Ano je to metabolický stav, kdy přesně víme, co vlastně chceme, jako u každé diety. Také se může využívat tato dieta při onemocnění neurodegenerativními chorobami. Každá dieta má své plusy, ale také mínusy.

salát

Proto pokud chcete držet jakoukoliv dietu, je na místě se poradit se svým odborným lékařem, pokud máte další onemocnění. Zdravá strava a pravidelné stravování je základem celého našeho úspěchu, a nesmíme samozřejmě zapomínat i na pravidelný pohyb. Kdo tak celý den sedí v kanceláři a nehýbe se, tak by chodit na pravidelné procházky. Ten, kdo se nemá v práci čas se najíst, by měl zvolit proteinové nápoje z kvalitních surovin nebo si dělat smoothie nebo si vybrat jinou práci, která pro něj bude třeba i daleko vhodnější, než je ta dosavadní. Naše zdraví by tedy mělo být rozhodně na prvním místě, a potom až naše práce, protože bez zdraví práci nebudeme schopni poté vykonávat.