Online

Doplňky na zimu, které vám nesmí chybět

Zima se blíží i do našich končin nezvratnou rychlostí. Počasím sice nadmíru teplý listopad může v tuto chvíli klamat, ale jen málo lidí dnes pochybuje o tom, že zima nikdy nepřijde v plné síle. V obrovských péřových bundách je postavu náročnější zdůraznit a vypadat stylově se v zimních měsících může zdát nadlidským úkolem. Pokud ale do vašeho oblečení zakomponujete některé z doplňků, třeba se budete divit, jak pěkně i zimní outfit může vypadat.

dívka v horách

  1. Čepice

Že neradi vzpomínáte na dětství, kdy vaši hlavu skrývala čepice od zručné babičky hrající všemi barvami? A od té doby raději necháváte hlavu vystavenou povětrnostním vlivům bez jakékoli ochrany? Tak se jen zkuste podívat na nabídku kamenných obchodů ve vašem městě či v internetových obchodech, kde můžete najít skutečně velké množství čepic a pokrývek hlavy, které vás v zimě ochrání před špatným počasím. Ve stylu Francouzek můžete nasadit baret, před sněhovou vánicí vás ochrání čepice s kšiltem a pokud sázíte na klasiku, vaší volbou se může stát pletená čepice s bambulí.

  1. Šála a šátek

Šála patří k zimní módě asi tak, jako kapr k bramborovému salátu na vánočním stole. A ono se moc není čemu divit. Šála či teplejší šátek v zimě skvěle doplní i sebevíc obyčejnou bundu, a navíc zahřeje váš krk a chrání jej před nachlazením. Vybírat lze z různých materiálů, rozměrů i tvaru a nějakou šálu určitě doma již vlastníte.

žena se šálou

  1. Čelenky

Zvláště v posledních letech se do módy dostaly vlněné čelenky, které mnoho žen využívá jako ochranu před mrazem namísto čepice. Často je lze najít v propracovaném a hezkém provedení, doplněné třeba o perličky, takže pokud jste něžným tvorem, jedná se o doplněk přímo pro vás.

Nakonec je dobré při nákupech srovnat různé ceny, a to ať už pomocí různých internetových srovnávačů či využití slevových about you kódů Zeleneslevy a kupónů. Doplňků si tak budete moci dopřát více nebo investovat do kvalitnějších, které si ve vašem šatníku mohou udržet místo po několik let.