Já si už bez mobilního telefonu opravdu nedokážu představit život. Vždycky jsem chtěla mít nějaký kvalitní mobilní telefon. Jenomže mi nikdy nepodařilo si nějaký kvalitní mobilní telefon sehnat. Vždycky jsem měla málo peněz nebo mi bylo líto dát tolik peněz za mobilní telefon. Takže jsem si řekla, že si vezmu mobilní telefon na splátky. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Našla jsem si v elektru opravdu krásný mobilní telefon, který stál dvacet šest tisíc korun. Naštěstí mi ho dali na splátky, protože jsem měla skvělou výplatu, takže to nebyl vůbec žádný problém. Nicméně, ale když se tohle dozvěděla moje máma, tak málem omdlela. Opravdu na mě křičela a říkala, že mám tento mobilní telefon vrátit.

Mobil používám denně.

Jenomže já sama osobně jsem se velice styděla jít zpátky do elektra, abych vrátila mobilní telefon. Co bych jim v elektru asi o mobilním telefonu řekla? Že mi ho máma zakázala a donutila mě, abych ten mobilní telefon vrátila? A vůbec jak jsem si tohle nedokázala představit a taky vím, že by to byla obrovská ostuda. Tak jsem raději sklopila hlavu a řekla jsem, že ten mobilní telefon si nechám, že si nebudu dělat v elektru nikde žádnou ostudu, že bych mobilní telefon měla vrátit.

Kvalitní mobil se vyplatí.

Moje máma sice byla stále naštvaná, ale nakonec řekla, že když ten mobilní telefon budu opravdu pravidelně splácet, tak si ho můžu nechat. Byla jsem ráda, že tohle máma nakonec pochopila a všechno nechala být. Mobilní telefon mi nakonec vydržel šest let a jsem za to ráda, že jsem si koupila tak kvalitní mobilní telefon. Jsou různé mobilní telefony, které koupíte za levné peníze, ale někdy jsou i drahé. Kolikrát si někdy taky říkám, že je někdy úplně zbytečné si pořídit opravdu drahý mobilní telefon, když má ve většině případů stejné funkce, jak o mobilní telefon střední třídy. Takže bych si dala pozor, jaký mobil si kupuji.