Produkty

Zábavné hřiště na vaší zahradě

Děti mají málo pohybu. Děti tráví stále více času uvnitř v domě. V posledních letech jsou děti stále více ohroženy obezitou. Dlouhodobé sledování televize, nebo hraní počítačových her, nejsou vhodnou aktivitou pro děti. Tyto a jiné, velmi podobné věty slýcháme opravdu velmi často. Samozřejmě si uvedenou problematiku uvědomujete i vy. Bohužel už vám nikdo nedá konkrétní radu, jak v podobné situaci postupovat. Co je tím lákadlem, které přiměje vaše děti k aktivnímu pohybu? Co je lepší než televizní pořady, nebo počítačová hra? Určitě vás napadá mnoho tipů na rodinné výlety, zábavná centra a sportovní aktivity. Na rodinný výlet však potřebujete spoustu času a také plánování, a proto vás čeká většinou jen o víkendu. Během týdne vás pracovní, domácí i školní povinnosti dětí zaměstnávají natolik, že na aktivní zábavu venku nezbývá mnoho času.

dětská trampolína

My vám ukážeme, jak proměnit vaši zahradu ve skvělé místo plné zábavy!

Majitelé rodinných domů, jako jste i vy, mají velkou výhodu. Zahradu u domu. Dosud jste ji využívali jen k tomu, abyste měli kde zaparkovat a na zbývající ploše je pouze trávník? Není divu, že vaše děti neláká ke hře. To vše může změnit dětská trampolína!

Nízké pořizovací nálady a zábava pro celou rodinu i široké okolí, to je trampolína!

Skákání na trampolíně je skvělou zábavou, ale především výbornou fyzickou aktivitou. Při skákání děti zapojí celou řadu svalů a hravou formou rozvíjejí své pohybové dovednosti. Také je trampolína výbornou příležitostí pro setkávání se sousedy a kamarády. Vaše zahrada se velmi rychle promění ve velmi oblíbené dětské hřiště, kde bude slyšet jen spousta smíchu.

silueta

Že i vás samotné by občas lákalo proskočit se na trampolíně? A proč ne? V nabídce naleznete celou řadu modelů, které jsou vhodné i pro dospělé! Už neváhejte s nákupem a objednejte si ji co nejdříve!