Vztahy

Vše může být ve vztahu jinak, než se zdá…

To, že to vypadá, že v daném vztahu všechno funguje tak, jak má, neznamená, že tomu opravdu tak je. Je mnoho lidí, kteří si myslí, jak není jejich vztah skvělý, ale ve výsledku tomu může být úplně jinak. Jak? Například tak, že i když vše vypadá růžově, ve výsledku má jeden z partnerů k tomu druhému úplně jiné city, než by jeden řekl. To, že druhému člověku tvrdíte, že jej milujete, ještě opravdu nemusí znamenat, že tomu tak je.

Je mnoho párů, kde to vypadá, že jsou oba šťastní, ale mnohdy je to tak, že daná žena sice šťastná je a nemůže si svého muže vynachválit, protože od něj například neustále něco dostává apod., ale může zatím být to, že daný muž má milenku a když něco kupuje své milence, koupí něco i své přítelkyni, aby nevzniklo nějaké podezření. Jsou muži, kteří to opravdu tímto způsobem dělají.

muž se ženou

Myslíte si, že ve vztahu nemůže být všechno jinak, než se zdá? Může. Kolikrát by člověk ani nečekal, jak to vlastně je nebo není.

Je mnoho lidí, kteří už se někdy setkali s tím, že odhalili nevěru svého partnera nebo partnerky a věřte, že z toho rozhodně nadšeni nebyli, protože celou dobu žili v domnění, že je daný vztah skvělý. Tito lidé mají od té doby problém najít si někoho, komu by mohli věřit a to proto, že se bojí, aby to nebylo úplně stejné.

dva prsty

Pro mnoho lidí je mnohem lepší být ve vztahu, kde se třeba jednou za čas vyskytne nějaký problém, který je potřeba vyřešit, ale bude to o tom, že si dva lidé budou věrní a nestane se, že by se někdy odhalila nevěra. Mnoho lidí si ani nedovede představit, jaký je to šok, když se dozvíte, že vás někdo podvádí. Je to něco, co už nikdy nechcete zažít, protože to velmi bolí a to ještě navíc, pokud je to někdo z vašich známých. Ideální jsou ty vztahy, kde to funguje více než dobře, ale takových je dnes jen velmi málo. Člověk jen může doufat, že on bude mít právě ten vztah, kde nedochází k tomu, že by jej někdo podváděl. Nic jiného člověku příliš nezbývá.