Nezařazené

Vraťte do vztahu jiskru


Průzkumy uvádí, že až polovina manželství konče rozvodem. Rozvádí se zejména lidé okolo třiceti let, kteří se potýkají s problémy, které se jim většinou nechtějí řešit. Mnoho vtahů končí kvůli nevěře jednoho z partnerů, která přichází většinou po narození dětí. Ve vztazích chybí empatie a snaha zachránit vztah který prochází krizí. V dnešní době je snadné najít si náhradu během chvilky, a i to je důvod, proč tolik lidí raději vztah ukončí.

kondom na ruce

Sex a intimita jsou problémy, které provází spoustu vztahů i několik let, než dojde k rozchodu. Častým problémem jsou hádky, které pramení z nepochopení a z nedostatku empatie. Lidé spolu přestávají komunikovat a raději se uzavřou do sebe než aby něco řešili. Jedním z častých problémů je sex, který bývá kamenem úrazu v nových vztazích i po mnoha letech. Na vině je nedostatek vzájemné přitažlivosti, která se samozřejmě postupně snižuje.

Ctnost sexu se ve vztazích snižuje i kvůli tomu, že nespolupracují těla. Muži i ženy mají potíže, které mohou znesnadnit až znemožnit styk. U žen je na vině pokles libida, který se prvně dostavuje především po porodu. Dále se objevuje vaginální suchost, i když i tento problém jde jednoduše vyřešit. Muži trpí předčasnou ejakulací a nebo ztrátou erekce.

banán rtěnka

I když se to tak zpráv nezdá, právě nefunkční erekce se dá vyřešit velmi snadno. Na trhu existuje spousta doplňků stravy, které obsahují bylinky, jenž mají skvělý vlvi na mužské pohlavní ústrojí. Jedním z nich je kotvičník, který zvyšuje libido a výdrž. Vyzkoušet můžete tablety, čaje nebo želé, které se snadno rozpouští. Mezi přípravky které jsou volně dostupné, patří kamagra oral jelly, díky kterému bude vaše erekce zpět. Snahu o vyřešení problémů v posteli ocení také vaše partnerka, která na vás bude určitě milejší a celý vztah bude lepší. I ženy rády souloží, a snahu vaše partnerka dokáže ocenit lépe než jste čekali.