Produkty

Plot se vyplatí

Každý dům, či zahrada by měla mít svůj vlastní plot, který vytyčuje hranici pozemku. Pokud se o jeho výstavbě rozhodujete, tak se dobře rozhodněte, protože plot Vám vydrží dlouhé roky a bylo by blbé volit špatně. Ideální je zvolit plot, který splňuje Vaše požadavky. V dnešní době jsou nejstavěnější ploty betonové, dřevěné a také ploty pletivové.

Plot (14)

Firma betonové ploty Plzeň, Vám zajistí výstavbu betonového plotu od A do Z. Jejich výhodou je stavení bez stavebního povolení a také výška až 3 metry. Díky této výšce budete mít naprosté soukromí před sousedy i okolím. Mimo to si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní. Jeho realizace je přitom rychlá a snadná. Plot má také protihlukovou a povětrností bariéru a brání Vás před nepříznivým počasím. S plotem můžete oplotit jakýkoliv pozemek a hlavně má nenáročnou údržbu. Tudíž i když bude počasí, jaká bude, tak Vám vydrží dlouhé desítky let.

Plot pletivový je druhý nejčastější plot, který je známí jak u nás tak v zahraničí. Díky jeho ceně je velice oblíbený. Plot je přitom dostatečně kvalitní a vydrží Vám dlouhé roky. Můžete ho také opatřit ostnatým drátem, díky kterému Vás rozhodně nepřepadne zloděj. Navíc je jeho realizace rychlá a také snadná. Součástí plotu bývá také branka.

Plot (13)

Plot dřevěný je méně častá volba a to z důvodu neustálého ošetřování během let. Pokud se totiž o plot nestaráte, tak Vám dřevo chátrá a dochází k jeho nevratné obnově. Ploty dřevěné se dělají spíše kolem chat, nebo obor. Jeho pořízení je ale relativně levné. Také poslouží pro dostatečné soukromí, pokud bude postaven správně.

Pokud s tedy rozhodujete, jaký plot vybudovat, kolem Vašeho domu, tak vsaďte na beton. Sice si za výstavbu plotu připlatíte, ale můžete počítat s tím, že se o něho během let nebudete muset starat a i tak Vám vydrží dlouhé roky. Proto je tento plot nejlepší variantou.