Produkty

Plastová obálka dokonale ochrání každou zásilku

Ať už svým zákazníkům odesíláte jednu anebo stovky zásilek denně, měli byste si dobře promyslet, do čeho je zabalíte. Ne každý obal je tak dokonalý, aby obsah zásilky ochránil, ať už ji cestou potká cokoli.
Třeba nevlídné počasí. Všichni totiž moc dobře víme, jak se chová papír ve vodě. Stačí málo, a je po papíru. I přesto patří k nejoblíbenějším balicím materiálům kartonové krabice. Nicméně každý jejich uživatel by si měl uvědomit, že pokud se vevnitř nachází zboží bez jakékoli další ochrany, tak riskuje, že na místo dorazí poškozené, anebo minimálně znečištěné. A to žádného zákazníka nepotěší, přitom ztráta důvěry může být v tak vysoké konkurenci na trhu zásadní problém. Ovšem to, co ohrozí papír, neohrozí igelitovou obálku, která je zcela voděodolná.černá poštovní schránka
Plastové obálky vám z hlediska doručování přijdou vhod i po jiných stránkách.
Třeba tím, že jedna jejich strana je bílá, a ta vnitřní je černá, což vytváří zcela neprůhlednou a zrakem neproniknutelnou kombinaci, takže ať už zasíláte cokoli, tak vaše zásilka bude důvěrná a jediný, kdo obsah v neporušeném stavu spatří, bude adresát.
Navíc, díky tomu, že se jedná o balicí materiál s velmi malou hmotností, máte jistotu, že nebudete platit za doručovací služby více, než je nezbytné. Váha takové polypropylenové obálky je naprosto zanedbatelná, takže to, co určuje konečnou cenu zásilky, bude pouze hmotnost obsahu. A také jeho rozměry. A i v tomto ohledu vám tento materiál přijde vhod, neboť je pružný a přizpůsobivý, a vy tak nebudete zbytečně převážet vzduch a rozměry balíčku nebudou o nic větší, než bude nutné.muž prohlíží došlou poštu
Jestliže pravidelně využíváte kartonové krabice, tak moc dobře víte, jak je manipulace s nimi náročná. Než dovnitř cokoli vložíte, musíte krabici nejprve poskládat a slepit anebo převázat. Naopak s plastovou obálkou je to snadné – je vždy ihned po ruce a plně připravena – stačí vložit obsah dovnitř a přelepit samolepicí lištu.