Online

Nejlepší fitcentrum


Fitcentra jsou podniky, které jsou v dnešní době stále více navštěvované a čím dál více populární. Jejich obliba vzrůstá, protože lidé stále více využívají služeb sportovních center, kde mohou navštívit individuální nebo skupinové lekce. V dnešní době se stále více rozvíjí sedavá zaměstnání a lidé mají čím dál méně pohybu. Proto se pak uchylují do sportovních center, kde je k pohybu může vést někdo další. Často potřebují nějakou motivaci, protože se sami nedonutí a v nemálo případech také osobního trenéra, který jim přesně ukáže, jak zapracovat na problémových partií, jak si vybudovat svalovou hmotu nebo jak si nastavit jídelníček.

žena

V dnešní době je také už zcela normální, že se mnoho věcí řeší online. To samozřejmě mnoho práce usnadňuje. Lidé si mohou z pohodlí domova a bez nutnosti telefonování rezervovat lekci online. Je to velmi rychlé, pohodlné a usnadňuje to práci uživatelům i samotným fitness centrům. Dnes je online rezervační systém skoro nutností každého fitnesscentra. Rezervační systémy také zahrnují správu uživatelů, pokladnu sklad anebo kalendář pro jednotlivé lekce. Jako fitcentrum bezpochyby online rezervační systém využijete, ať už k jakýmkoliv účelům, které usnadní vaší práci.

doma

Vaše fitness centrum může mít zabudovaný turniket, kde se průkazkou prokazují návštěvníci, což se zapisuje do správy databází v online systému. Přes systém si také můžete nastavit slevové kódy a poukazy, které pak uvidí vaši návštěvníci a ty mohou využít při online rezervaci. V dnešní době jsou také zcela běžné online lekce, tedy cvičení v přímém přenosu, kdy si klient fitcentra může záznam cvičení pouštět doma. I pro tuto variantu lze využít online systém, kde lze vkládat živá vysílání. Rezervační systém lze samozřejmě propojit s bankou a vy uvidíte veškeré platby pohromadě. Chcete nabízet vaše lekce na Slevomatu? I to lze využít v tomto systému!