Nezařazené

Mobilheim Praha – nízkoenergetické domy

Mobilní domy jsou druhem bydlení, které umožňuje jednak transport z místa na místo. Vše započalo ve dvacátém století v USA. Stalo se tak na základě nutnosti v rámci cestování za prací. Postupný vývoj z původních karavanů se změnil na vícepokojové dřevěné domy. Do Evropy se tento druh bydlení dostal až během posledních několika let.

dekorace

Prioritou je možnost využití

Ideální bydlení pro mladé rodiny s dětmi. Vhodné coby rekreační bydlení u vody, v přírodě, na horách, zkrátka kdekoliv. Trvalé bydlení pro seniory na vlastním pozemku. Výhodou je mobilita. Tudíž i po čase se lze bez problému přemístit. K dispozici je zapotřebí jen pozemek. Díky cenové dostupnosti není nezbytné absolvovat proces v rámci žádosti o hypotéku a zadlužit se u finanční společnosti.

Využít lze i coby místo pro vlastní podnikání. Věřte, že mobilheim Praha vám poskytne variantu dle vašeho přání. Ať už se bude jednat o zateplený celoročně obyvatelný dům či jen jako místo pro trávení odpočinku o víkendech.

Bydlení po celý rok

Zde spočívá podstata bydlení v nízkoenergetickém domku. Tato varianta mobilheimu je řešena zateplením. Kvalitní dřevěné stavby mají okna s dvojitými skly a jsou vybaveny centrálním topením nebo krbem.

Tento typ bydlení oproti klasické stavbě rodinného domu vyniká zejména nižší pořizovací cenou, rychlostí výstavby, nízkými nároky na energetické vstupy. Celkový koncept modulárního objektu exceluje svou mobilitou.

mobilní domek

Mobilní domy jsou dodávány již kompletně vybavené. V tomto případě se tak lze okamžitě nastěhovat. Jedná se o velice moderně zařízené a vybavené pokoje. Kuchyň je již vybavená veškerými spotřebiči, tj. od sporáku, přes mikrovlnou troubu, lednici. Součástí je jídelní kout. Obývací pokoj zaujme dostatečným prostorem a sedací soupravou. Nechybí sociální zařízení. Lze volit mezi sprchovým koutem či vanou. Stejně tak i na základě velikosti lze získat mobilní dům mající jednu či více ložnic.