Dům a zahrada

Krásné bydlení jen pro vás

Každý interiér má svá specifika a někdy je hodně těžké zařídit jej tak, aby vám vyhovoval ve všech směrech. Právě od toho jsou tady odborníci, kteří si umí poradit s každým prostorem.

moderní lampa

Pokud netrpíte nedostatkem financí, klidně oslovte i architekta, který vám předvede celý koncept vašeho bytu či domu v naprosto odlišném hávu. Díky 3D vizualizaci si budete připadat, jako byste se právě procházeli jednotlivými pokoji a mohli se dotknout každého kusu nábytku. Konečně budete mít jasnou představu. Pomůže vám naplánovat všechny potřebné detaily a díky tomu na nic nezapomenete. Projekt přestavby nebo výstavby je pro takového odborníka přímo lahůdkou.
V opačném případě si budete muset vystačit sami se šikovnými řemeslníky.

velký byt

Špičková technologie zásuvek a vypínačů

Tady vsaďte na osvědčené výrobce. Například zásuvky asfora vás na první pohled upoutají elegantním designem a propracovaným provedením. Jejich hlavní předností je, že budou sedět každému interiéru. Vyrábějí se z vysoce kvalitních materiálů. Jsou příjemné na dotyk, i když trochu robustní. Navíc je vyrobena z natolik kvalitního materiálu, který nepodléhá změnám v průběhu času a neublíží mu ani sluneční záření. Přístroje mají tuhý pozinkovaný kovový rámeček, který nepodléhá korozi a pevně drží na stěně.

Spínače si můžete vybírat ze dvou barev: bílé a krémové.
V základním segmentu najdete cenově velmi výhodnou řadu. Asfora sebou přináší celou řadu funkcí a dalších přístrojů.

Vybavíte si tak svoji domácnost, aby byla vždy online a naprosto IN. Můžete si vybírat reproduktorové zásuvky, televizní, satelitní nebo také datové. Jsou vybaveny otočným stmívačem, který může mít i orientační kontrolku. Díky ní uspoříte na elektrické energii. Nebo si navoďte v pokoji příjemnou atmosféru, která vás nabije romantikou.

žárovka na spínači

Asfora vám kromě interiérového řešení dokáže zprostředkovat i nabídku pro exteriér. Potřebujete světlo na terase nebo do pergoly? Není problém! Dokonce si na své přijdou i firemní zákazníci, například z řad hoteliérů.

Poskytnete tak svému prostoru jedinečné řešení, které pro vás bude cenově dostupné, moderní a energeticky úsporné. Takový balíček potěší téměř každého zákazníka.