Podnikání

Autopůjčovna pronajímá vozidla nonstop po celý rok – i v zimě

Dovolená v zimě na horách. Pro někoho nemyslitelná představa, zvláště tehdy, pokud máte k lyžování odpor a namísto sáňkování a bobování a dřiny na svahu se raději usídlíte v nějaké hospůdce nebo cukrárně. Ovšem jsou lidé, co jezdí na hory jen tak, aby tu podnikali procházky, užili si čerstvého povětří a navštěvovali právě ty zmíněné cukrárny či kavárny, kterých je v horských oblastech požehnaně.

V dnešní době je výhodnější cestovat na vlastní pěst buď vlastním vozem, nebo pronajatým. Hromadná doprava sice vyjde zpravidla levněji, ale jste závislí na jízdních řádech a sdílíte své soukromí s cizími lidmi.

výhled v Jizerských horách

Pronájmy vozů se některým lidem vyplácí až tak, že jim dávají přednost před pořízením vlastního auta, je to zejména tehdy, využíváte-li automobil jen občas a nemusíte s ním jezdit denně, a tehdy, kdy by byly náklady na jeho provoz a údržbu vyšší, než sazby půjčoven.

zima v lese v Jizerských horách

Ceník v zimní sezóně https://autopujcovna-milan.cz/cenik-zimni-sezona/ je odlišný od té letní, navíc je větší pravděpodobnost, že nebudou vozidla zamluvená na delší dobu a bude se vám tedy lépe vybírat jak termín dovolené, tak i samotný typ vozu.

Krásné a klidné prostředí Jizerských hor

Ať už jste zdatnými lyžaři, nebo pouhými začátečníky, anebo si chcete na horách užít ten božský klid a konečně „vypadnout“ z města, vřele vám doporučujeme zamířit do Jizerských hor. Jsou tak trochu stranou zájmu výletníků a lyžařů, kteří se hrnou do Špindlu nebo do Janských Lázní či Pece pod Sněžkou, ale pro milovníky klidu a pohody a pro eliminaci nahromaděného stresu jsou „Jizerky“ naprosto ideální. Doporučit vám můžeme Albrechtice v Jizerských horách, zejména část obce Mariánská Hora, a dále Horní Maxov, Kořenov a Polubný.

Můžete si prohlédnout malebné okolí přehrady Souš, vystoupat na rozhledny Bramberk, Královka, Štěpánka a Černou Studnici a projet se vláčkem z Tanvaldu do Harrachova – Mýtin, odkud je krásný výhled na harrachovské panorama.